Katalog Oriflame 12 2019 tylko dla klubowiczek Oriflame

rejestracja Oriflame rejestracja Oriflame Oriflame rejestracjakonsultantka OriflameKatalog Oriflame 12 2019: Jako klubowiczka Oriflame klientka lub konsultantka Oriflame możesz korzystać z licznych ofert dla biznesu. Dzięki nim więcej oszczędzasz i/lub więcej zarabiasz w Oriflame.

Już w pierwszych dniach obowiązywania katalogu Oriflame skorzystaj z oferty na mega zestaw Oriflame. Aż siedem produktów z perfumowaną wodą Amber Elixir kupisz za jedyne 39,99 zł. Zwykle taka cena obowiązuje na sam zapach w cenie promocyjnej. Łatwo możesz oszacować, ile zarobisz jako konsultantka Oriflame na sprzedaży wszystkich produktów. Wykorzystaj ofertę dla zdobycia nowych klientek Oriflame. Możesz zaproponować kosmetyki w specjalnych cenach, zrób swoja własną promocję!

 

Kosmetyki kolorowe zwykle same się sprzedają, nie wymagają dużej reklamy, wiedzy i argumentacji. Klientki Oriflame kupują „oczami”, a kobiety kochają kolory. Nowa oferta Oriflame na pomadki The One i lakiery do paznokci daje duże możliwości konsultantkom Oriflame. A dzięki ofercie dla biznesu szanse na większe zarobki w Oriflame. Kup trzy pomadki i trzy lakiery z bogatej palety kolorystycznej, a czwarty produkt otrzymasz gratis. Twój łączny zarobek w Oriflame na sprzedaży wyniesie ponad 50 zł! Do zamówienia wpisz po cztery kody zarówno szminek jak i lakierów. System w kolejnym kroku realizacji zamówienia odpowiednio zredukuje ceny wybranych produktów. Z ofert możesz skorzystać również jako klientka Oriflame. Żyjesz w otoczeniu ukochanych kobiet, które również używają kosmetyków. Przedstaw im korzyści wynikające z oferty.

Pora na odrobinę luksusu dla Twojej cery. Kup swój pierwszy zestaw NovAge z 40% zniżką, a w zamówieniu z katalogu Oriflame nr 13 będziesz mogła odebrać pilnik elektryczny do stóp za jedyne 9,99 zł. Wartość pilnika to 159 zł, do zamówienia wpisz kod 29455. Do katalogu Oriflame nr 16 będziesz mogła jako klientka Oriflame lub konsultantka Oriflame dokupić z 30% zniżką produkty, które się pokończyły z Twojego zestawu.

konsultantka Oriflame

 

Jako konsultantka Oriflame wykorzystaj ofertę na zestaw świetnego sprzedawcy. Trzy nowości produktowe z następnego katalogu Oriflame, pakiet próbek i nowych katalogów z pewnością będą cennym narzędziem w Twojej pracy. Wartość zestawu to ok. 85 zł, promocyjna cena zestawu dla konsultantki Oriflame to 49,99 zł. Po sezonie urlopowym Twoje klientki z pewnością będą chciały się przygotować na jesienną aurę.

Jeśli spodobały Ci się oferty biznesowe Oriflame i chciałabyś zacząć korzystać z naszych produktów zarejestruj się do Oriflame. W celu dopełnienia formalności wyślij znajdujący się na stronie formularz rejestracyjny. Jeszcze tego samego dnia otrzymasz link do aktywacji swojego konta w Oriflame. A w ciągu trzech dni roboczych otrzymasz od nas pocztą priorytetową gratisowy katalog Oriflame.

Zarejestruj się w Oriflame

 

 

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
konsultantka Oriflame
Katalog Oriflame 12 2019 oferta 24h

Katalog Oriflame 12 2019: podaruj sobie luksusowe piękno prostownica i puder do twarzy Giordani Gold w ofercie za jedyne 29,99...

Zamknij