Katalog Oriflame 10 2019 prezenty dla nowych klubowiczów Oriflame

Katalog Oriflame 10 2019: masz swoje ulubione produkty Oriflame? Zacznij kupować ze specjalną zniżką, a przy okazji odbierz atrakcyjne prezenty o wartości ponad 320 zł!

Chciałabyś otrzymać aktualny katalog Oriflame, poszukujesz konsultantki Oriflame. Teraz możesz sama zapisać się do Oriflame i kupować wszystkie produkty bez marży. Pomyśl, ile możesz zaoszczędzić na zakupach dla siebie i swoich bliskich. Co miesiąc wydajesz pieniądze na szampon, krem, pomadkę, a może skończył Ci się ulubiony tusz do rzęs. Co jakiś czas przypadają urodziny lub imieniny kogoś bliskiego, a kosmetyk jest najczęściej wręczany jako prezent czy drobny upominek. Chcesz komuś okazać wdzięczność za oddaną Ci przysługę, miłym gestem podziękowania również może być coś z bogatej oferty Oriflame. Jak widzisz potrzeby zawsze są. Warto im sprostać w okazjonalnych cenach.

Już teraz zapisz się do Oriflame, aby móc oszczędzać. Poza oszczędnościami możesz zdobyć prezenty za składane zamówienia. Na każdym kroku Programu Witamy możesz wybrać nagrodę Dla Niej lub Dla Niego. W propozycji dla pań są najlepiej sprzedające się produkty katalogu Oriflame. Na początek odbierz zestaw bestsellerów. Uniwersalny kremik na miodzie, zwany przez klientki Oriflame wazelinką lub szczyptą magii, produkt o bardzo szerokim zastosowaniu, zawsze musisz go mieć pod ręką, w łazience, na nocnej szafce, czy w torebce. To jedyny produkt katalogu Oriflame, na którym widnieje pierwotne logo, a jego produkcja ma miejsce w fabryce w Indiach. Wraz z uniwersalnym kremem na miodzie możesz otrzymać nasz najlepiej sprzedający się tusz do rzęs – 5 w 1 wonder lash mascara. Na całym świecie średnio co trzy minuty jest kupowany tusz Oriflame o unikatowej silikonowej szczoteczce.

W kolejnym kroku możesz odebrać ulubioną serię do pielęgnacji ciała Milk&Honey Gold. Cztery nawilżające produkty o pięknym zapachu wprowadzą Cię w nastrój relaksu i ukojenia. I na koniec wisienka na torcie: zestaw Eclat Femme Weekend: woda toaletowa wraz z perfumowanym dezodorantem. Każdy z tych zestawów możesz odebrać jako nowa klientka Oriflame lub konsultantka Oriflame za 4,90 zł. Warunkiem odbioru jest realizacja w trzech kolejnych okresach katalogowych Oriflame zamówień za min. 50 punktów. Katalogowa wartość takich zamówień to ok. 210 zł, po upuście 168 zł, różnica – 42 zł  to Twoja oszczędność. Podsumowując w trzech kolejnych katalogach możesz zaoszczędzić lub zarobić (42*3) 126 zł i otrzymać prezenty o łącznej wartości 320 zł. Otrzymane nagrody możesz zachować dla siebie, podarować komuś bliskiemu lub sprzedać z dużym zyskiem. Wybór należy do Ciebie. Zrób pierwszy ruch, zarejestruj się do Oriflame i odbierz darmowy katalog Oriflame wraz z niezbędnymi materiałami informacyjnymi.

Zarejestruj się w Oriflame

konsultantka Oriflame konsultant Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
rejestracja Oriflame
Katalog Oriflame 10 2019 woda perfumowana Oriflame za 4,99 zł

Katalog Oriflame 10 2019: miałaś dłuższą przerwę? Ta oferta jest dla Ciebie, woda perfumowana o wartości 105 zł za jedyne...

Zamknij