Katalog Oriflame 10 2018 prezenty dla nowych

Katalog Oriflame 10 2018 Program Witamy

Katalog Oriflame 10 2018: zastawiasz się, czy przyłączyć się do Oriflame? Jakich korzyści możesz się spodziewać i czy warto? Po dokonaniu rejestracji do Oriflame możesz kupować wszystkie produkty bez marży, mogą to być zakupy tylko na własne potrzeby lub dodatkowo jeszcze dla twoich bliskich i znajomych. Możesz również polecać produkty innym i zarabiać na marży.

Na dzień dobry masz propozycję Programu Witamy z prezentami o łącznej wartości 315 zł. Jak odebrać nagrody? Składasz zamówienie za min. 50 punktów (wszystkie produkty Oriflame mają przypisaną wartość punktową), a w następnym zamówieniu wpisujesz kod wybranej nagrody z kroku 1. Zawsze odbiór prezentu następuje w następnym zamówieniu po wpisaniu jego kodu. Realizując Program Witamy możesz korzystać również z ofert specjalnych. Są to najczęściej zestawy produktów lub kosmetyków o wartości ok. 150-200 zł z opcją zakupu w bardzo atrakcyjnej cenie.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Katalog Oriflame 10 2018 oferty specjalne

Katalog Oriflame 10 2018: realizuj zamówienia za min. 50 punktów i korzystaj z ofert specjalnych. Tylko w pierwszym dniu obowiązywania...

Zamknij