Katalog Oriflame 08 2019 program z nagrodami

Katalog Oriflame 08 2019: zamawiasz produkty Oriflame dla siebie i swoich bliskich lub jesteś urodzonym sprzedawcą? Jeśli tak, skorzystaj z rewelacyjnych propozycji programu Bonus dla Urody.

Zrealizuj w bieżącym katalogu Oriflame zamówienie na poziomie min. 100 punktów, osiągasz poziom brąz. Następnie w kolejnym katalogu odbierz wybraną nagrodę. Jakiś zapach, zestaw pielęgnacyjny lub do makijażu? Wybór należy do Ciebie. Za jedyne 12,90 zł odbierasz wybraną nagrodę o wartości ok. 100 zł. Do zamówienia wpisz wybrany kod. Jako klientka Oriflame lub konsultantka Oriflame poziom brąz możesz osiągnąć przy niewielkim zaangażowaniu. Zaprezentuj katalog Oriflame swoim znajomym, podziel się swoimi doświadczeniami na temat stosowanych produktów Oriflame. Z pewnością łatwo zbierzesz zamówienie na swoje ulubione kosmetyki lub suplementy diety Oriflame. Zaufanie i wiarygodność w gronie znajomych szybko zaprocentuje wielkością Twoich zamówień.

Jako konsultantka Oriflame sięgaj po więcej, wyznaczaj sobie cele osiągalne, ale i ambitne. Zrób zamówienie za min. 200 punktów. W kolejnym katalogu odbierz dwie nagrody o wartości ok. 230 zł. Za obie zapłacisz razem tylko 12,90 zł. A może zrealizujesz zamówienie za 300 punktów? Odbiór trzech nagród z poziomu brąz, srebro i złoto może Ci przynieść zysk na poziomie ok. 400 zł. Jest w czym wybierać, Oriflame jako alternatywę proponuje nagrodę specjalną – oczyszczacz parowy. Dla perfekcyjnej pani domu to idealne urządzenie o szerokim zastosowaniu. Pomoże Ci zachować czystość we wszelkich zakamarkach Twojego królestwa.

Jeśli sprzedaż nie ma przed Tobą tajemnic sięgnij po nagrodę z najwyższej półki. Niech katalog Oriflame nr 8 będzie dla Ciebie wyzwaniem. Zbierz min. 600 punktów i odbierz za jedyne 14,90 zł wielofunkcyjne urządzenie. Będziesz mogła smażyć, gotować, dusić, piec, podgrzewać, opiekać. A dzięki najnowszej technologii przygotowane posiłki będą zdrowsze i mniej kaloryczne. Czy już wiesz, co chciałabyś wybrać? Propozycji jest dużo. Niech oferta katalogu Oriflame z każdym dniem przybliża Cię do wymarzonego celu. Już teraz zarejestruj się do Oriflame i pewnym krokiem wystartuj po nagrody.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Katalog Oriflame 08-09 2019 prezenty dla nowych klubowiczek Oriflame

Tak, tak staruje nowy katalog Oriflame, a z nim atrakcyjny Program Witamy. Kosmetyki, modne dodatki, torebki przyciągają wiele kobiet. Oriflame...

Zamknij